Receptas tavo odos sveikatai ir grožiui atrasti - Decaar.lt

Receptas tavo odos sveikatai ir grožiui atrasti

Gyvenime taip jau yra, jog geriausius rezultatus mums atneša reguliariai ir tinkamai atliekami veiksmai. Mūsų odos grožis nėra išimtis. Jeigu norite sveikos, skaisčios ir gražios veido odos privalote paisyti tam tikrų taisyklių. Šiandien decaar.lt komanda su kosmetologe Julija Lepiochina užnugaryje dalinasi sveikos odos receptu. Visų pirma jums prireiks šiek tiek laiko, dar trupti noro ir tinkamų jūsų odai priemonių. Na, ką? Pasiruošusios? Važiuojam...

Pirmas ir pats svarbiausias žingsnis po to, kai nuvalėte makiažą yra prausimas. Pupelės dydžio prausiklio kiekį ar valomųjų putų debesėlį paskirstyti ant veido ir kaklo odos. Švelniai pamasažuoti, jei reikia padrėkinti pirštus, kad priemonė suputotų, ir tada reikia kruopščiai nuplauti vandeniu. Svarbu: jei ant pakuotės nėra nurodytas siūlymas prausiklį laikyti ilgesnį laiką, pasistenkite užtrukti 5-7 sek. Kad ir koks geras bebūtų prausiklis, susidorojusios su nešvarumais ir riebalų pertekliumi, aktyviosios medžiagos pradės plauti odos apsauginį sluoksnį, o tai gali padaryti įtaką odos problemų atsiradimui.

Antras begalo svarbus žingsnis yra tonizavimas. Jūs, tik pažvelkite, kiek daug funkcijų atlieka veido tonizavimas:

  • nuvalo likusius nešvarumus (jei tokių yra 😊),
  • atstato odos pH. Vanduo yra šarminis, todėl po prausimosi atsiranda sausumo, tempimo pojūtis. Be abejo, sveika oda geba atkurti balansą pati, tačiau tai užtrunka. O losjonas (ar tonikas – abu pavadinimai apie tą patį produktą) atstato odos pH balansą akimirksniu.
  • toliau naudojamos priemonės geriau skverbiasi į odą, nepasilieka paviršiuje riebaliuko pavidalu, nesirutuliuoja.
  • kiekvienas losjonas (tonikas) dar turi savo veikliųjų ingredientų, kurie papildomai drėkins, ramins ar kitaip praturtins jūsų odos priežiūrą.

Trečias žingsnis nemažiau ypatingas ir reikalingas tai serumavimas. Šiame etape galite leisti pasireikšti fantazijai. Galite derinti ir kelis serumus. Svarbiausia – pradėkite nuo vandeningų tekstūrų, toliau žėlė, emulsijos ir tik pabaigai aliejinių priemonių sluoksnis. Serumus galima tepti sluoksniais sumuštinio principas (leiskite kiekvienam sluoksniui gerai įsigerti, įtapšnokite pirštų galiukais ir tik tuomet tepkite sekančią priemonę). Kaip dažnai naudoti serumą – priklauso nuo jūsų odos poreikio. Svarbu: kremas – tai maistas, serumas – maisto papildas. Tad atsidarę buteliuką, naudokite priemonę kasdien, vieną ar du kartus (priklausomai nuo gamintojo nurodymų konkrečiam serumui). Ilgalaikiai rezultatai atsiranda po 3-4 savaičių.

Viską užbaigiantis etapas yra drėkinimas arba maitinimas. Serumui įsigėrus į odą, lengvai įmasažuokite savo pasirinktą kremą. Kremas turi būti tinkamas jūsų odos tipui. Taip pat rekomenduojame vakariniu metu tepti odą bent valandai likus iki miego. Tam, kad priemonės gerai įsigertų į jūsų veido odą, o ne liktų ant pagalvės užvalkaliuko, kas dažnai atsitinka, jeigu priemones užtepame prieš pat ėjimą miegoti.

Na ir žinoma svarbu apsaugoti odą, tad būtina naudoti SPF kremą visais metų laikais. Saulės spinduliai labai žalingi mūsų odai. Fotosenėjimas vienas iš labiausiai paplitusių senėjimo tipų. Todėl nepraeikite pro šį etapą, nes tai geriausia prevencija nuo pigmentinių dėmių atsiradimo ir taip pat naujų raukšlių atsiradimo.

Papildomai savo odos būklę galima pagerinti šiais būdais: 1 - 2 kartus per savaitę odą palepinkite šveitikliu ir kauke, pagal jūsų odos poreikius. Štai ir viskas, tikimės, jog patarimai jums bus naudingi ir jūsų oda švytės ir dovanos jums pasitikėjimą savimi kasdien.

Grįžti į tinklaraštį