DÉCAAR jau Lietuvoje! - Decaar.lt

DÉCAAR jau Lietuvoje!

DÉCAAR  - naujas ir gyvybingas kosmeceutikos prekinis ženklas paremtas žinomų kosmetikos kūrėjų ir verslo plėtros profesionalų patirtimi. Visus vienija bendram įsitikinimui: grožio pagrindas - sveika oda.

DÉCAAR įsipareigojęs kurti ir pristatyti novatoriškus, unikalius, saugius bei labai veiksmingus odos priežiūros produktus ir kosmetologines procedūras, kurių rezultatai būtų dermatologiškai įrodyti bei spręstų konkrečias kiekvieno mūsų kliento odos problemas.

 ,,Išdrįsk būti savimi“. Šūkis, kuriame telpa visa šio prekinio ženklo filosofija ir tikslas. Susitikus su šios produkcijos gamintojais išsiaiškinome, jog pagrindinė šio prekinio ženklo vertybė yra šiltas ir tikras ryšys su klientu. Taip pat labai svarbu suteikti aukštą kokybę, kuri leistų klientei jaustis gerai net be makiažo. Tai kosmetika, kuri miksavimo ir atitaikymo principu gali labai akivaizdžiai pagerinti odos būklę ir suteikti visai kitą lygį pasitikėjimo savimi jausmą.

Prekinis ženklas DÉCAAR siūlo 6 linijas, kuriose slypi pagalba tokioms odoms: sausai, riebiai ir probleminei, aknei, nuo pigmentacijos, jautriai odai, brandžiai odai. Taip pat yra kelios kosmetologinės procedūros. Apie viską plačiau kitose mūsų straipsniuose. Nepraleisk mūsų naujienu ir atrask tai, kas leis būti savimi visada!

Grįžti į tinklaraštį